Sosyal Medya Uzmanlığı Sektör Lideri

Sosyal Medya Uzmanı Ajans Pazar Lideri
Sosyal Medya uzmanlığı hizmeti ile mükemmel olarak yönetilen sosyal medya hesaplarınız aracılığıyla müşterileri topluluğunuz ve potansiyel alıcılarınız ile iletişim kurun!
instagram reklamlarınız ve sürekli hazırlanan mükemmel video ve grafik gönderiler ile profesyonel 618 media dijital dönüşüm kadrosu adınızı tüm Almanya’ya ulaştırsın!
Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn ve hatta Pinterest gibi tüm sosyal medya alanlarında aynı anda olarak ilgilenilen hesaplarınız ile en yüksek isim bilinirliği elde edin…
Sosyal Medya Yönetiminde Uzmanı ile çalışın, farkı görün.
Sosyal Medya Danışmanı ile Markanızı Büyütün!
ÇAĞIMIZIN YÜKSELEN UÇAN TRENDİ SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI
Sosyal Medya ile Daha Yaygın!
Sosyal Medya hesaplarınızın uzmanlar tarafından yönetilmesi, topluluğunuzun gözündeki içerik kalitenizi ve prestijinizi arttırırken aynı zamanda şirketiniz ve ürünleriniz doğrultusunda topluluğu bilgilendirme de en güçlü iletişim kanalı olur.
Profesyonel hazırlanmış grafikler, görkemli tanıtım videolarınızı topluluğunuz ile buluşturun!
En seçkin dijital pazarlama ekibi ile 618Media’nın eşsiz partnerleri yanında sizde yerinizi alın ve sosyal medya profesyoneli bir ajans ile en yüksek ciroyu elde edin…
Her ünlüye uygun ve her bütçeye hazırladığımız sosyal medya danışmanlık paketlerine göz atıp, çağımızın en mükemmel iletişim kanalını 618Media dijital pazarlama kadrosunun ellerine güvenin.

SOSYAL MEDYA HESAPLARINIZIN YÖNETİMİ UZMAN ELLERDE
Sosyal Medya Ajansımızın ve Şirketinizin Başarılarını Birleştirelim
Sosyal medyadaki güç, kimi zaman şirketler için süper büyük bir satış aracı olabilirken, diğer bir çok firma için ise marka bilinirliği ve partner ile iletişimin arttırılması için en mükemmel araç olarak kullanılabilir, sizde markanızı sosyal medya uzmanları ve iyi bir sosyal medya asistanı ile güçlüler arasına katın!
618Medya’nın sosyal medya uzmanlığı hizmeti ile tüm İstanbul’da görünür olabilirsiniz…
Güzel İçerik Paylaşımı
Her defasında Adobe Photoshop, Adobe Premier Pro gibi yazılımlarla mükemmel olarak hazırlanmış videolarınızı hayran kitlenize ulaştırırız, böylelikle halkın ilgisini çekebilir, sizi takip edenlerin beğenisini kazanabilirsiniz.
Çekiliş Yönetimi
Sosyal Medya kampanyaları ile çok ucuz maliyetler ile topluluğunuz ilişki kurabilir, firmanızı ve hizmetlerinizin hayranlarınıza sevdirebilirsiniz...
Pinterest Reklamları
Sosyal Medya reklamları ile sınırlarınızın dışına çıkabilir, tanınmadığınız çevrelerde de başarı elde edebilirsiniz, üstelik belirli bir bütçeye kadar ek reklam yönetim ücreti ödemezsiniz...
Instagram Düzenlemesi
Sosyal Medya üyeliklerinizi düzenler, gerekli bağlantı, düzenlemeleri ve optimizasyonu yapar, özel hazırlanmış içerikler ile profesyonel bir yapı kurarız...
Halkla Doğrudan İletişim
Sosyal medya danışmanlığı hizmeti aldığınızda müşterileriniz ile doğrudan bağlantı kurabilir, aldığınız geri dönüşler, istek ve öneriler ile müşteri memnuniyeti ve isim bilinirliğinizde 30' kata kadar artış elde edebilirsiniz...
Detaylı Erişim Raporu
görsellerinizin ve reklamlarınızın erişimini, aldığınız geri dönüşleri, maliyetlerinizi ve şuan ki Sosyal Medya durumunuzu raporlayabiliriz, böylelikle stratejilerinizi düzenlemeniz oldukça kolay olur.
ÖZEL GELİŞTİRİLMİŞ SOSYAL MEDYA PROĞRAMLARI
Gerçek Sosyal Medya Asistanı!
Sosyal Medya Hesaplarınız her ne kadar gerçek insanlar tarafından yönetilse de, 618Medya içinde özel geliştirilmiş programlar ile sosyal medya hesaplarınızın geliştirilmesi sağlanır.
Firma görüşümüze göre en önem sosyal medya ajansı verdiğimiz şey bir katma değer oluşturmak ve sizin yapabileceklerinizden daha farklı ve büyük şeyler yaparak aldığımız parayı sonuna kadar hak etmektir.
Özel programlarımız ve 7/24 çalışan sunucularımız ile sosyal medya hesaplarınızı sürekli analiz eder, kitlenizin büyümesini sağlarız, Machine Learning yazılımlar ve gelişmiş algoritmalar ile instagram reklamlarınızı oluştururken çok özel reklam stratejileri ile “tanıtım yap” butonu ile verilen reklamlara göre bir kaç adım önde oluruz.
Gelişmiş web tabanlı uygulamalar ile sosyal medya üyeliklerinizi yönetir, eş zamanlı sosyal medya paylaşımları ile saatler sürecek işlerinizi bir kaç dakikada sonuca ulaştırırız.
Dijital pazarlama uzmanları, algoritmik reklam yönetimi ve uzman yazılımcı kadrosu ile 618Medya size hizmet vermeye hazır!
Dünyanın en iyi sosyal medya ajansından
BİRLİKTE VE ÇOKLU SOSYAL MEDYA ASİSTANLIĞI
Dünyanın En Büyük Sosyal Medya Ağlarındaki Güçlü ve Profesyonel Yaklaşımımız İle Hedeflerinize ve İnsanlara Daha Yakın Olun...
Eş zamanlı sosyal medya danışmanlığı ile potansiyel müşterilerinizi tüm sosyal medya platformlarında yakalayın ve şirket bilinirliğinizi en yüksek düzeye ulaştırın, üstelik sosyal medya danışmanlığı için her platform başına ayrı ayrı ek maliyet ödemezsiniz!
Bulunduğunuz sektörde bilinen bir isim olmanın yolu, profesyonel sosyal medya yönetimi ile mümkün!
Gerçek bir sosyal medya uzmanı ile çalışın!
Piyasadaki yerinizi belirleyin
Sektörünüzdeki başarı hedeflerinizi belirleyip rakiplerinizi analiz edin, istediğiniz konuma anında ulaşın!
Takipçileriniz ile eş zamanlı bağlantı kurun.
İnsanların istek ve önerilerine anında cevap verebilir, müşteri tatminini arttırabilirsiniz.
Potansiyel Müşterilerinizi Keşfedin
Pinterest reklamları ile henüz sizi keşfetmemiş potansiyel alıcılarınıza ulaşabilir, bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.
Performansınızı Güçlendirin
Aldığınız feedback oluşturduğunuz artı ve yanlışları tespit edebilir, performansınızı arttırabilirsiniz.
Sosyal Medya hesaplarınızı uzmanlarına emanet edin!
Sosyal Medya Uzmanlığı hakkında bilgi almak ve sosyal medya uzmanlarının yeteneklerini görmek için websitemizdeki alanı doldurabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *